bip.liceumopolelub.pl - bip.liceumopolelub.pl

Instrukcja korzystania z BIP. Witamy Państwa na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej LO im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. E-mail liceum.opolelubwp.pl. E-mail dyrektora szkoły malgorzata.w17onet.pl. Tel fax sekretariat 81 827 20 76. Tel g dyrektora 81 827 20 24. INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIEGOWEGO W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. ADAMA MICKIEWICZA W OPOLU LUBELSKIM. INFORMACJA O WYNIKAC.

OVERVIEW

The site bip.liceumopolelub.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have inspected two pages within the domain bip.liceumopolelub.pl and found twenty-two websites associating themselves with bip.liceumopolelub.pl.

BIP.LICEUMOPOLELUB.PL TRAFFIC

The site bip.liceumopolelub.pl has seen fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for bip.liceumopolelub.pl

Traffic ranking (by month) for bip.liceumopolelub.pl

Traffic ranking by day of the week for bip.liceumopolelub.pl

Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. 70 years of European history. Innowacyjny nauczyciel i kreatywny uczeń w szkole XXI wieku. Regulamin rekrutacji do projektu 12. 15 marca uczniowie klas 2a, 3a i 3b, realizujący matematykę na poziomie rozszerzonym, brali udział w Międzynarodowym Konkursie.

Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera. 70 years of European history. Innowacyjny nauczyciel i kreatywny uczeń w szkole XXI wieku. Regulamin rekrutacji do projektu 12. Miłych, pełnych ciepła, radości i wiosennego nastroju Świąt Wielkanocnych. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim.

WHAT DOES BIP.LICEUMOPOLELUB.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bip.liceumopolelub.pl Mobile Screenshot of bip.liceumopolelub.pl Tablet Screenshot of bip.liceumopolelub.pl

BIP.LICEUMOPOLELUB.PL SERVER

We observed that a single root page on bip.liceumopolelub.pl took six hundred and fifty-two milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.161.207.33

We detected that this website is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

bip.liceumopolelub.pl - bip.liceumopolelub.pl

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site bip.liceumopolelub.pl states the following, "Witamy Państwa na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej LO im." We noticed that the webpage also stated " Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim." It also stated " Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. Tel fax sekretariat 81 827 20 76. Tel g dyrektora 81 827 20 24. INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIEGOWEGO W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. ADAMA MICKIEWICZA W OPOLU LUBELSKIM."

SEEK MORE DOMAINS

BLOG DO CONTO

Sexta-feira, 4 de julho de 2008. Quinta-feira, 29 de maio de 2008. Pais E Filhos Um Dificil Dialogo. A vida é boa,para quem sabe viver. Todos os adolescentes são cheios de dúvidas em relação á vida. Alguns acham que a vida é fácil ,pois tem seus pais para dar-lhes tudo o que desejam. Já outros na fase de rebeldia em casa são obrigados a saírem de casa e procurar á sobrevivência a custa do trabalho deles mesmos.

Museos, Educación y Patrimonio Blog de Apoyo Cursos de Posgrado Liceus Area Museos y Patrimonio

Historia de la Arquitectura de Museos. Acopio y Formas Adquisición BBCC. Museos, Ciudad y Territorio. Conservación Preventiva Museos y Exposiciones.

CONECTEAZĂ - TE!

Luni, 16 decembrie 2013. Tehnologii informaţionale pentru succes în învăţare.

Демо-версия сайта Дзержинський професійний ліцей

Этот анонс - только в демо-версии. Дзержинський професійний ліцей це державний навчальний заклад другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття. Навчальний заклад засновано у 1940 році, з 2003 року був перейменований у Дзержинський професійний ліцей. Это сообщение появляется в Демо-версии.

prof.Franzé Aguiar

Sábado, 31 de janeiro de 2009.