Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim istnieje od 19 października 1944 roku. Jesteśmy najstarszą działającą szkołą w Powiecie Opolskim. Nasza szkoła łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Prawie 70 lat istnienia szkoły zobowiązują. Kultywujemy tradycje szkolne takie, jak Dzień Patrona szkoły-

OVERVIEW

The site biblioteka.liceumopolelub.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior).

BIBLIOTEKA.LICEUMOPOLELUB.PL TRAFFIC

The site biblioteka.liceumopolelub.pl has seen fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for biblioteka.liceumopolelub.pl

Traffic ranking (by month) for biblioteka.liceumopolelub.pl

Traffic ranking by day of the week for biblioteka.liceumopolelub.pl

WHAT DOES BIBLIOTEKA.LICEUMOPOLELUB.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of biblioteka.liceumopolelub.pl Mobile Screenshot of biblioteka.liceumopolelub.pl Tablet Screenshot of biblioteka.liceumopolelub.pl

BIBLIOTEKA.LICEUMOPOLELUB.PL SERVER

We observed that a single root page on biblioteka.liceumopolelub.pl took six thousand nine hundred and eighty-three milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.161.207.33

We detected that this website is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site biblioteka.liceumopolelub.pl states the following, "Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera." We noticed that the webpage also stated " 70 years of European history." It also stated " Gender Equality from Principle to Empowerment. Innowacyjny nauczyciel i kreatywny uczeń w szkole XXI wieku. Regulamin rekrutacji do projektu 12. 15 marca uczniowie klas 2a, 3a i 3b, realizujący matematykę na poziomie rozszerzonym, brali udział w Międzynarodowym Konkursie." The header had Szkoła średnia as the highest ranking keyword. This keyword was followed by liceum ogólnokształcące, Liceum im. A. Mickiewicza, and powiat opolski which isn't as urgent as Szkoła średnia. The other words the site used was liceum powiat opolski. festiwal kulturalny is also included but might not be understood by search crawlers.

SEEK MORE DOMAINS

Biblioteka Zespołu Szkół w Siemiatyczach - Biblioteka Zespołu Szkół w Siemiatyczach

Naszą witrynę przegląda teraz 2. Biblioteka Zespołu Szkół w Siemiatyczach. Godziny otwarcia biblioteki i korzystania z komputerów. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Biblioteka Zespołu Szkół w Siemiatyczach. Stworzone dzięki Movies and Cartoons Free Joomla Templates.

Strona główna - Biblioteka Szkolna - LO i ZS w Strzyżowie

Raquo; Katalogi i zbiory. Raquo; Edukacja, kultura. Raquo; Szukaj w serwisie. Z jakich form działalności biblioteki korzystasz? Ze zbiorów w czytelni.

Biblioteka I LO w Żywcu

O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu. Kopernika, I Liceum Ogólnokształcące, 34-300 Żywiec, ul. Content Management Powered by CuteNews.

Aktualności - Biblioteka

Im Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół LO. Drodzy uczniowie klas I-III! Zapraszamy Was do udziału w konkursie SAVOIR-VIVRE.