Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim istnieje od 19 października 1944 roku. Jesteśmy najstarszą działającą szkołą w Powiecie Opolskim. Nasza szkoła łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Prawie 70 lat istnienia szkoły zobowiązują. Kultywujemy tradycje szkolne takie, jak Dzień Patrona szkoły-

OVERVIEW

The site liceumopolelub.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have inspected twenty pages within the domain liceumopolelub.pl and found eight websites associating themselves with liceumopolelub.pl. There is one mass communication accounts possessed by liceumopolelub.pl.

LICEUMOPOLELUB.PL TRAFFIC

The site liceumopolelub.pl has seen fluctuating quantities of traffic through the year.
Traffic for liceumopolelub.pl

Traffic ranking (by month) for liceumopolelub.pl

Traffic ranking by day of the week for liceumopolelub.pl

bip.liceumopolelub.pl - bip.liceumopolelub.pl

Witamy Państwa na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej LO im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIEGOWEGO W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. ADAMA MICKIEWICZA W OPOLU LUBELSKIM.

WHAT DOES LICEUMOPOLELUB.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceumopolelub.pl Mobile Screenshot of liceumopolelub.pl Tablet Screenshot of liceumopolelub.pl

LICEUMOPOLELUB.PL SERVER

We observed that a single root page on liceumopolelub.pl took eight thousand and fifty-two milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.161.207.33

We detected that this website is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Liceum Ogólnokształcące imienia Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site liceumopolelub.pl states the following, "Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera." We noticed that the webpage also stated " 70 years of European history." It also stated " Gender Equality from Principle to Empowerment. Innowacyjny nauczyciel i kreatywny uczeń w szkole XXI wieku. Regulamin rekrutacji do projektu 12. Miłych, pełnych ciepła, radości i wiosennego nastroju Świąt Wielkanocnych. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim." The header had Szkoła średnia as the highest ranking keyword. This keyword was followed by liceum ogólnokształcące, Liceum im. A. Mickiewicza, and powiat opolski which isn't as urgent as Szkoła średnia. The other words the site used was liceum powiat opolski. festiwal kulturalny is also included but might not be understood by search crawlers.

SEEK MORE DOMAINS

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym

XIII Ogólnopolski Przegląd Rysunku, Malarstwa i Rzeźby makroregionu północno -wschodniego. Od czwartku do soboty Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym gościło najbardziej uzdolnioną artystycznie młodzież z makroregionu północno wschodniego. Podczas XIII Ogólnopolskiego Przeglądu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby zmagało się ze sobą 45 osób, a prace ich oceniane były przez profesorów akademickich. Moja przygoda z Liceum Plastycznym - Natalia Magalska. Podaj e-mail aby być na bieżąco! .

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

Wracajcie bezpiecznie! Dodano 04 Jul 2015 przez admin. Dodano 04 Jul 2015 przez admin. Lepiej niż średnia krajowa! Wreszcie poznaliśmy wyniki egzaminów maturalnych. Nasza szkoła znalazła się w czołówce województwa świętokrzyskiego! Dodano 04 Jul 2015 przez admin. Dodano 24 Jun 2015 przez admin.

Strona główna

Każdą szkołę ponadgimnazjalną z naszego powiatu reprezentowało trzech uczniów. Do pisania dyktanda przystąpiło dwanaście osób. Uczniowie mierzyli sie z językowymi trudnościami w I LO im. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na kolejnym etapie. Plan zajęć szkoły dla dorosłych 24-25.

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH w Warszawie

Wśród liceów warszawskich w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2014. Co roku stypendium Prezesa Rady Ministrów. Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH. Jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł Złotej Szkoły 2018.

Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego Sławno Liceum - witamy!

Zasady rekrutacji do I LO w Sławnie. Zasady rekrutacji do I LO dla Dorosłych w Sławnie. Witaj na oficjalnej stronie Zespołu Szkół w Sławnie im. I Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej. Dzień Otwarty I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie.